top of page

Haberler

GENÇLİK YARIŞMASI 35 YAŞINDA YILIN GENÇ KIZI VE YILIN GENÇ ERKEĞİ BELLİ OLDU

Gençlik Yarışması, 35. Yaşını kutladı. Bülent Günkut imzası taşıyan yarışma, yine ses getirdi. 50. Geleneksel İskele Festivali kapsamında gerçekleşen Yılın Gençleri Yarışmasının birincileri; Yılın Genç Kızı 18 yaşındaki Eliz Taygun olurken Yılın Genç Erkeği ise 18 yaşındaki Murat Delibaş oldu. 

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ % 100 EĞİTİM BURSU

MISS  KUZEY  KIBRIS  2018 GÜZELLİK YARIŞMASI  VE  BAY KUZEY KIBRIS  2018  FİNALİNDE   İLK 3  DERECE, GİRNE  AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ   % 100  EĞİTİM  BURSU HAKKINI  BÜYÜK ÖDÜL  OLARAK KAZANACAK......

 

Miss Kuzey Kıbrıs 2018 Güzellik Yarışması ve Bay Kuzey Kıbrıs 2018 Başvuruları Başladı.

Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu olarak, 32. MISS KUZEY KIBRIS GÜZELLİK YARIŞMASI ve

21. BAY KUZEY KIBRIS YARIŞMASI 2018, 2 Ağustos 2018 Perşembe gecesi The Savoy

Ottoman Palace Hotel - Girne’de saat 21:30’da final gecesinde taçlanacaktır.

GİRNE ADA LIONS  KULÜBÜ amaçlı ve anlamlı bir etkinlikle , sosyal  sorumluluk  çalışmalarına devam ediyor. Girne Ada Lions Kulübü , Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet H astanesi Fizyoterapi ve Hemodiyaliz bölümlerine tıbbi alet alımı için amaçlı bir  sosyal  sorumluluk  etkinliği  düzenledi.

Please reload

Son 30 yılın en büyük derecesi ile Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Kraliçemiz Esin Terzioğlu bizleri gururlandırdı. Gürcistan’da gerçekleşen Miss Diamond of the World 2017 Dünya Güzellik Yarışmasında Kuzey Kıbrıs Kraliçemiz Esin Terzioğlu Dünya üçüncülüğü ile taçlandı.

 

Tavvan’da 50 ülke katılımıyla gerçekleşen Mr Ocean finali dünya birinciliği Bosna & Hersek bayının oldu.
Ülkemizi başarı ile Tayvan’da temsil eden Bay Kuzey Kıbrıs temsilcimiz Ahmet Gargı finalde
50 ülke arasında ilk 15 derecede yer alarak bizleri gururlandırdı. Ahmet finalde Başbakanlık Gençlik Dairesi tarafından hazırlanan altın işlemeli erkek cepkeni kostümü ile oldukça ilgi gördü.

Please reload

bottom of page